Sokol Rosice nad Labem

Sokol Rosice nad Labem

2. kolo: Miřetice - Rosice 2:1

2. kolo: Miřetice - Rosice  2:1 - obrázek

2. kolo: Miřetice - Rosice 2:1 - obrázek

I ve druhém kole I. B třídy hráči Rosic nad Labem prohráli. Na půdě nováčka z Miřetic dvakrát inkasovali, když Pešek stačil pouze snížit na konečných 2:1. I když si Rosičtí vypracovali více šancí, nedokázali je využít a odjížděli bez bodového zisku.

Poprvé v této sezoně se bude hrát na hřišti v Rosicích v sobotu 25. srpna. Utkání Rosice - Krouna začíná v 17 hodin.

Tatran Miřetice - Sokol Rosice nad Labem  2:1 (1:0)

Fakta – branky: 17. T. Najman, 65. T. Řezníček – 85. Pešek.
Rozhodčí: Ziegler. ŽK 0:2.

Sestava - Rosice: Cincibus – Němeček, Hamerský, Pavel (63. Berger), J. Zelinka – D. Rousek, P. Zelinka, Pozdník, L. Rousek, Pešek – J. Slováček.

Hodnocení utkání - Luboš Pilař, trenér Rosic: „Potvrdilo se to, co jsem očekával. Domácí hráli s nadšením a šli více za vítězstvím. Vyhovovala jim hra na tvrdém a hrbolatém terénu. Na to se však nelze vymlouvat, hřiště bylo pro oba týmy stejné. Hráči Miřetic nakopávali míče a vytvořili si tři vážnější šance, ze kterých dvakrát skórovali. Na inkasovaných gólech se navíc sami podílíme, když uděláme individuální chyby. My jsme měli asi osm příležitostí, které jsme měli proměnit. Hned v páté minutě šel Slováček sám na brankáře, ale nedal. Ani další situace jsme nevyužili ke vstřelení branky, až v závěru se prosadil Pešek.“
20.08.2012 13:04:16
fotbalrosice
7. Sezemice
 15
8. Kameničky
 14
9. Rosice n. L.
 13
10. Zámrsk
 12
11. Řečany n. L.
 11
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one