Sokol Rosice nad Labem

Sokol Rosice nad Labem

Druhé místo předčilo všechna očekávání.Martin Urbánek vstřelil 13 branek !
1.kolo
Tesla Pardubice - Rosice nad Labem 0:3 (0:1), Řehák 2, Urbánek

2.kolo
Stolany - Rosice n. L. 1:2 (1:1), Hamerský, Příhoda

3.kolo
Rosice - Chotěboř 0:1 (0:1)

4.kolo
ardubičky - Rosice 3:2 (2:1),  Hamerský 2

5.kolo
Rosice - Prachovice 0:3 (0:1)

6.kolo
Moravany - Rosice 2:1 (0:0),  Urbánek

7.kolo
Chroustovice - Rosice 1: 2 (0: 1), Urbánek, Pilař

8.kolo
Rosice - Rozhovice 2: 1 (1: 1), Pilař, Urbánek

9.kolo
Lípa u HB - Rosice 2:1, vlastní

10.kolo
Rosice - Přibyslav 3:0 (2:0), Firko, Urbánek, Pilař

11.kolo
Veselý Žďár - Rosice 2:1 (1:1), Urbánek

12.kolo
Rosice nad Labem - Věžnice 0:1 (0:1)

13.kolo
Rváčov - Rosice 3:0 (2:0)

14.kolo
Rosice n. L. - Tesla Pardubice 2:1 (0:0), Jarmar, Skolka

15.kolo
Rosice - Stolany 1:0 (1:0), Hamerský

16.kolo
Chotěboř - Rosice nad Labem 0:1 (0:0), Urbánek

17.kolo
Rosice n. L. - Pardubičky 1:1 (1:1), Urbánek

18.kolo
Prachovice - Rosice n. L. 0:3 (0:2), Urbánek 2, Cirkl

19.kolo
Rosice - Moravany 2:2 (1:1), Hamerský, Cirkl

20.kolo
Rosice - Rváčov 4:1 (1:1), Hamerský 2, Urbánek 2

21.kolo
Rosice n. L. - Chroustovice 2:1 (1:0), Hamerský z pen., Urbánek

22.kolo
Rozhovice - Rosice nad Labem 0:2 (0:1), Robovský, Urbánek.

23.kolo
Rosice n. L. - Lípa u HB 1:1 (1:0), střelci nehlášeni

24.kolo
Přibyslav - Rosice n. L. 1:1 (1:0), Příhoda

25.kolo
Rosice n. L. - Veselý Žďár 4:3 (3:3), Skokan, Hamerský, Příhoda z pen., P. Šedivý

26.kolo
Věžnice - Rosice n. L. 4:0 (2:0)

Střelci:
13 - Urbánek
9 - Hamerský
3 - Příhoda, Pilař
2 - Řehák, Cirkl
1 - Firko, Jarmar, Skolka, Robovský, vlastní, nehlášen, Skokan, P. Šedivý

Celkem
1. Lípa u HB       26   13  7   6      49:35    46
2. Rosice n.L.     26   13  4   9      41:35    43
3. Moravany        26   12  5   9      67:46    41
4. T.Pardubice     26   13  2   11     50:38    41
5. Pardubičky      26   12  5   9      43:32    41
6. Prachovice      26   12  5   9      48:38    41
7. Chotěboř        26   10  10  6      47:27    40
8. Věžnice         26   11  6   9      40:35    39
9. Veselý Žďár     26   10  7   9      47:54    37
10.Chroustovice    26   9   7   10     38:43    34
11.Přibyslav       26   7   8   11     35:46    29
12.Rozhovice       26   7   8   11     36:47    29
13.Stolany         26   7   4   15     34:58    25
14.Rváčov          26   4   6   16     33:74    18

Doma
1. Lípa u HB       13   11  2   0      32:13    35
2. T.Pardubice     13   10  0   3      39:18    30
3. Pardubičky      13   8   4   1      22:7     28
4. Věžnice         13   8   3   2      26:14    27
5. Moravany        13   7   3   3      34:23    24
6. Rosice n.L.     13   7   3   3      22:16    24
7. Chotěboř        13   6   4   3      29:13    22
8. Chroustovice    13   6   4   3      24:16    22
9. Prachovice      13   7   1   5      18:13    22
10.Veselý Žďár     13   7   1   5      20:23    22
11.Přibyslav       13   5   6   2      26:20    21
12.Rváčov          13   4   4   5      24:27    16
13.Stolany         13   5   1   7      23:27    16
14.Rozhovice       13   3   6   4      18:21    15

Venku
1. Prachovice      13   5   4   4      30:25    19
2. Rosice n.L.     13   6   1   6      19:19    19
3. Chotěboř        13   4   6   3      18:14    18
4. Moravany        13   5   2   6      33:23    17
5. Veselý Žďár     13   3   6   4      27:31    15
6. Rozhovice       13   4   2   7      18:26    14
7. Pardubičky      13   4   1   8      21:25    13
8. Věžnice         13   3   3   7      14:21    12
9. Chroustovice    13   3   3   7      14:27    12
10.Lípa u HB       13   2   5   6      17:22    11
11.T.Pardubice     13   3   2   8      11:20    11
12.Stolany         13   2   3   8      11:31     9
13.Přibyslav       13   2   2   9       9:26     8
14.Rváčov          13   0   2   11      9:47     2

1. polovina
1. Věžnice         13   8   2   3      22:14    26
2. Chotěboř        13   7   4   2      23:10    25
3. T.Pardubice     13   8   1   4      27:15    25
4. Moravany        13   7   1   5      34:22    22
5. Veselý Žďár     13   6   4   3      23:22    22
6. Prachovice      13   6   3   4      23:16    21
7. Pardubičky      13   6   2   5      24:21    20
8. Lípa u HB       13   5   4   4      22:21    19
9. Rosice n.L.     13   5   0   8      17:20    15
10.Chroustovice    13   4   2   7      15:27    14
11.Rváčov          13   2   6   5      22:30    12
12.Stolany         13   3   3   7      19:29    12
13.Přibyslav       13   3   3   7      17:30    12
14.Rozhovice       13   1   5   7      14:25     8

2. polovina
1. Rosice n.L.     13   8   4   1      24:15    28
2. Lípa u HB       13   8   3   2      27:14    27
3. Pardubičky      13   6   3   4      19:11    21
4. Rozhovice       13   6   3   4      22:22    21
5. Chroustovice    13   5   5   3      23:16    20
6. Prachovice      13   6   2   5      25:22    20
7. Moravany        13   5   4   4      33:24    19
8. Přibyslav       13   4   5   4      18:16    17
9. T.Pardubice     13   5   1   7      23:23    16
10.Chotěboř        13   3   6   4      24:17    15
11.Veselý Žďár     13   4   3   6      24:32    15
12.Věžnice         13   3   4   6      18:21    13
13.Stolany         13   4   1   8      15:29    13
14.Rváčov          13   2   0   11     11:44     6


 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
1 Lípa u HB * 2:1 1:0 2:1 2:0 2:1 5:3 4:0 2:0 2:1 1:1 3:3 5:2 1:0
2 Rosice n.L. 1:1 * 2:1 0:1 2:2 1:1 0:3 4:3 0:1 2:1 3:0 2:1 1:0 4:1
3 T.Pardubice 1:3 0:3 * 2:0 2:1 3:2 3:5 3:0 2:1 3:0 5:1 3:1 6:0 6:1
4 Chotěboř 1:1 0:1 1:1 * 3:1 2:0 1:2 1:1 2:2 0:2 3:0 3:1 6:1 6:0
5 Moravany 2:2 2:1 1:3 1:1 * 2:3 4:4 5:2 3:1 1:2 2:1 5:1 2:0 4:2
6 Pardubičky 1:0 3:2 0:1 1:0 0:0 * 1:1 1:1 3:1 0:0 3:0 2:0 4:0 3:1
7 Prachovice 1:0 0:3 2:0 0:2 2:1 1:0 * 2:5 0:1 0:1 3:0 0:0 1:0 6:0
8 Veselý Žďár 3:0 2:1 1:0 0:4 2:1 4:2 1:1 * 1:3 2:1 0:4 3:4 0:2 1:0
9 Věžnice 1:2 4:0 1:0 2:2 1:3 3:2 2:1 2:2 * 1:1 1:0 2:0 2:1 4:0
10 Chroustovice 1:0 1:2 2:0 3:3 1:0 2:0 1:4 3:3 0:0 * 4:1 0:1 1:1 5:1
11 Přibyslav 2:1 1:1 4:0 1:1 1:6 4:3 2:2 1:2 1:1 6:1 * 1:0 2:2 0:0
12 Rozhovice 3:3 0:2 2:2 1:2 2:5 0:1 1:0 2:2 2:1 2:0 0:0 * 1:1 2:2
13 Stolany 4:3 1:2 2:1 0:0 1:5 1:3 1:3 0:3 3:1 4:0 0:1 1:4 * 5:1
14 Rváčov 1:1 3:0 1:2 1:1 4:8 0:3 3:1 3:3 2:1 4:4 1:0 1:2 0:1 *

29.08.2008 22:45:20
fotbalrosice
7. Sezemice
 15
8. Kameničky
 14
9. Rosice n. L.
 13
10. Zámrsk
 12
11. Řečany n. L.
 11
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one