Sokol Rosice nad Labem

Sokol Rosice nad Labem

diskuzní forum

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6243"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Ahoj vsem Rosicakum, muzu se zeptat proc jste pustili Pokorného? Byl to jeden z nejpracovitejsich a nejsikovnejsich hracu na podzim. Myslim, ze to je skoda, mohl nam docela dost pomoci. Mlady a perspektivni.
ahoj,zdravím všechny příznivce kopané...jak probíhá zimní příprava?...ŽSK Třemošnice na umělce v Chrudimi válcuje jednoho soupeře za druhým-teď to odnesly Stolany,kterým chyběl akorát Ročín.Před týdnem chrudimské SK dostalo dokonce čtyřku...je vidět,že celek ze Železných hor vede 1.B třídu po zásluze...jinak přeji hodně úspěchů,ať se daří!Sportu zdar.
Oťas: Ty taky všechno najdeš smiley Jsem byl trošku mimo no :-D Finále a navíc na Velikonoční pondělí smileyLIGUÉRE
Nazdar Gufy44 tak jsem na netu nasel tohle video :) http://www.youtube.com/watch?v=XSRbpM6Cp-I&feature=related doporucujismiley
Oťas:A teď víš na čem jseš smileysmiley
Super Gufy se šeďovou tabulkou jsem se dnes pobavil :)smiley
Jambor:

Jinak my moc ambice nemáme, určitě ne postupový. Je lepší u nás vyhrávat v I.B třídě než se plácat dole o soutěž výš. S Hamém to bylo psaný v nadsázce. Ale jinak přeju hodně úspěchů v I.A třídě a hodně štěstí a první jarní kolo zas sportu zdar :-)
Ještě jednou můj vstup do diskuze.Gufy, ty problémy se zdravotním stavem hráčů, které uvádíš, má snad každé mužstvo.O to smutnější je, že když to sleduji, tak je má každé mužstvo, které s námi prohrálo. Ale u nás jsou také.Co se týče likvidačního "červeného" faulu na klíčového Šebka / mimo jiné dohrál se sebezapřením !!!/, je jedno, jestli to byla pětka nebo osmička - a tím hlasatelem jsem byl já - takže to je jenom a jenom můj názor.Proto se taky podepisuji v této rubrice. Jak tam uvádí další příspěvek o osobě trenéra, víš funkce trenéra se dá nazvat několika jmény. Někdy poradce, někdy manažer, někdy asisten trenéra atd.No a co se týče o Hamém - předpokládám Hamerském- to je přetrvávající problém několik let. Kdyby byl čistej, tak je někde jinde.No a nakonec ty hambatý obrázky na Vašem vebu z oslavy považuji jako vstřícný krok k uklidnění Rosičandy alias !!!.Ještě jednou zdravím a přeji mnoho sportovních úspěchů. Třeba nám to v prvním jarním kole ukážete. Vézt se na vlně úspěchu je krásné, o to bolestivější je z ní spadnout.A myslím si, že náš téměř junoirský mančaft na to má a dělá pro to nespadnutí maximu, včetně celého managementu, za čož jsme si také na skvělém závěrečném večírku "bez striptýzu" poděkovali a připili.
Dobrá diskuze se tady rozjela. Pokud vím já, tak pan Krupička je v Řečanech pouze jako odborný poradce, zdali ještě vůbec je. Na faulu našeho hráče s číslem 8 ve 25.minutě ( nebyl to hráč číslo 5, jak tady všichni říkáte, a hlásil to i váš hlasatel, což si myslim o tom, že taky nemáš svůj názor ). A ještě něco, pokud máš 6 hráčů ze základu mimo hru, a další dva ti hrajou se sebezapřením, tak úplně špičkovej výkon předvést nemůžeš. A co se týče Hamého ,tak soudnej je, ale nesmí mít 2 promile :_)
Milej Johny, jestli jsi ten zápas viděl střízlivej a jseš schopen napsat tyto tvoje příspěvky, tak tvůj mozek je ve stavu řádné degradace.Styď se za to a nedělej svému klubu ostudu.A seznam se s tou vaší fanynkou.Váš pan trenér si musí uvědomit, že nelze sedět prdelí na dvou židlích.Tím že dává přednost Rečanům tvrdí i hráči z Vašeho tábora.Myslím, že by jste měli rychle zametat a přestat bulit vy hvězdy z Pardubic.
19.03.2016 05:17:14
fotbalrosice
7. Sezemice
 15
8. Kameničky
 14
9. Rosice n. L.
 13
10. Zámrsk
 12
11. Řečany n. L.
 11
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one